Roletový kryt na bazény

Moderný ucelený lamelový kryt, ktorý zaručuje maximálnu energetickú účinnosť a vysokú bezpečnosť vášho bazéna. Lamelové kryty značky Compass unesú váhu menšieho domáceho zvieraťa, dieťaťa a dokonca aj dospelého človeka. 

Lamelové kryty značky Compass

Vďaka tomu, že zachytáva voľne dostupnú slnečnú energiu, solárne lamely zabezpečujú optimálne ohrievanie vody v bazéne o 4 až 8°C, v závislosti od ročného obdobia a geografického miesta. V priebehu noci sa vyparovanie a tepelné straty obmedzujú na minimum. Pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti sa využíva zabudovaná obvodová vodiaca lišta, ktorá zabraňuje ponoreniu lamiel, ak sú zaťažené.

Charakteristika lamelových krytov:

Komora lamelového krytu značky Compass je integrálnou časťou vášho bazéna a zahŕňa ponorený mechanizmus s vodiacimi kolieskami. Keď sa kryt automaticky otvára alebo zatvára, lamely sa roztiahnu alebo vtiahnu po kladke z nehrdzavejúcej ocele. Lamely riadi prepracovaný motor kladky, ktorý je namontovaný v komore krytu. Pri otváraní sa lamely krytu neviditeľne ponoria pod hladinu vody poza pevný panel, ktorý je takej istej farby ako bazén. Mechanizmus krytu značky Compass sa ovláda pomocou diaľkového ovládania a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy EÚ.

Lamely krytu

Lamely sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu a UV žiareniu. Obvodová vodiaca lišta chráni lamely pred ich ponorením sa pri veľkej záťaži. Všetky dodávané lamely zabezpečujú aj dodatočné ohrievanie vody.

 

Vysoká hladina vody

Vďaka špeciálne navrhnutej zberačke (skimmeru) majú bazény značky Compass vysokú hladinu vody, ktorá sa automaticky reguluje. Bazén vyzerá veľmi elegantne a ponúka sa vám naň nádherný pohľad.