Pochôdzne prekrytia

Riešenie POOLWALK je luxusná drevená terasa a prekrytie bazéna v jednom. Využite každú plochu vo Vašej záhrade naplno, luxusná drevená terasa a prekrytie bazéna v jednom priamo vo Vašej záhrade.

Exkluzívna terasa

Pri otvorenom stave váš bazén získal exkluzívnu terasu v ploche o niečo väčšej, ako je váš bazén. Pri zatvorenej polohe sa celá plocha bazénu dá využiť ako terasa k vášmu domu či záhrade. Bezpečnosť je prvoradou kvalitou riešenia prestrešení bazénov Poolwalk. Za najdôležitejší prínos, oproti konkurenčným riešeniam, považujeme odstránenie hrozby utopenia sa malých detí a vašich domácich miláčikov. Poolwalk sa neprepadne ani nie je možné sa iným spôsobom dostať k priamemu kontaktu s vodnou hladinou. Odsúvací mechanizmus je možné v jeho konečných polohách blokovať a tým zaistiť bezkonkurenčné bezpečnostné uzavretie bazéna. 

drevená terasa s koľajnicami na prekrytie bazénu

Pre bezpečnosť vašich detí

Terasový systém POOLWALK

V posuvnom terasovom segmente Poolwalk je integrovaná tepelnoizolačná a ochranná vrstva tvorená polykarbonátmi. Tá zaistí aby všetok prach, dažďová voda a iné nečistoty neprenikli do vášho bazénu.Zhodovenie je podriadené nekompromisnej kvalite. Nosný systém je zostavený z nosníkov z vysoko-pevnostnej zliatiny hliníka, ktorá je lakovaním ošetrená proti chemickým vplyvom bazénovej vody. 

posuvná koľajnicová terasa na prekrytie bazénu poolwalk

Podvozok, motorový pohon, diaľkové ovládanie a prevody sú industriálnej kvality a zaručujú bezúdržbovú prevádzku po mnoho rokov. Dôležitý je dôraz na detail začína spracovaním dreveného obkladu, leštením nerezových koľajníc, až po dizajnové diaľkové ovládače.