Pergola B-150

Perfektná pergola 

Dokonalý cenovo prijateľný model

Cenovo prijateľná a plne automatická hliníková lamelová strecha reguluje na terase slnečné lúče pomocou strešných lamiel so 150 ̊ otáčaním okolo vlastnej osi. Zatváracie lamely s diskrétnym žľabom zbierajú dažďovú vodu, ktorá je následne nepozorovane, odvádzaná do bočných stĺpov. Na objednávku dodávame LED osvetlenie v rámoch a lamelách, výhrevné teleso alebo skríny. Vďaka týmto doplnkom pergolu využijete od skorej jari do neskorej jesene. Upevňuje sa o hlavnú stavbu ako prístavba alebo sa dodáva ako samostatne stojaca stavba. Vďaka variantu s manuálnym ovládaním je vhodná aj pre priestor bez elektrickej energie. Pri manuálnom ovládaní nieje možné vstavané LED osvetlenie. Štandardné farebné odtiene sú biela a antracitovo sivá. Za príplatok je možné vybrať z iných RAL farieb. Pergola B-150 má štandardné 16cm lamely. Súčasťou je diaľkové ovládanie.

Maximálne rozmery strechy B-150: D 6,04 m x Š 3,50 m 

Voliteľná výbava pergoly

Ak sa rozhodnete pre výhrevné teleso a modulárne rolovacie tienenie (skríny), prvé jarné, hoci aj studené a veterné dni si môžete komfortne vychutnávať vonku. Takýmto spôsobom viete tráviť čas vonku od skorej jari do neskorej jesene. 

Pergola B-150 môže byť používaná ako prístavba k domu alebo ako samostatne stojaca konštrukcia a je v ponuke v bielej aleboantracitovej sivej farbe.

Pre priestory, kdenie je prívod elektrickej energie, je tento model dodávanýs manuálnym ovládaním.

Pergola B-150 môže byť vybavená LED osvetlením v strešných lamelách (teplá biela, studená biela alebo RGB) alebo LED osvetlením zabudovaným v konštrukcii pergoly.

Štandard


diaľkový ovládač

B-150 PERGOLA