Nerezové Bazény

Máte vo svojich predstavách vysnívaný bazén a nechcete sa prispôsobovať vopred stanoveným rozmerom a tvarom? S nami to už nie je problém, môžete si zvoliť akýkoľvek tvar a rozmer, všetko záleží len a len na Vás. Nebráňte sa popustiť uzdu svojej fantázií a splňte si svoje sny o ideálnom bazéne. Vyrobíme pre Vás bazén šitý na mieru. Máte možnosť tiež konzultácií s našimi architektmi, ktorí Vám radi pomôžu pri výbere správneho typu a rozmiestnenia bazénu. Na nasledujúcich stránkach sa nachádzajú obrázky základných tvarov skimerových bazénov (NBS) pre inšpiráciu. Všetky tieto tvary je možné vyhotoviť aj v prevedení s napnutou hladinou

Nerezové bazény na mieru

Máte vo svojich predstavách vysnívaný bazén a nechcete sa prispôsobovať vopred stanoveným rozmerom a tvarom? S nami to už nie je problém, môžete si zvoliť akýkoľvek tvar a rozmer, všetko záleží len a len na Vás. Nebráňte sa popustiť uzdu svojej fantázií a splňte si svoje sny o ideálnom bazéne. 

Dlhá životnosť vďaka nerezovým bazénom

Rýchla doba prináša rôzne poruchy pohybového aparátu. Od bolestí kĺbov až po bolesť chrbtice. Pre naše telo je najlepším cvičením a oddychom plávanie. Človek si výborne oddýchne, ostane uvoľnený a dostane z tela prebytočný stres. 

A čo môže byť lepšie ako mať takýto vlastný bazén doma a netlačiť sa na preplnených kúpaliskách? Deti sa výborne vybláznia a vy ich máte stále na očiach. Taktiež je vhodný pre oslavy a stretnutia s priateľmi. Už nemusíte pozerať na hodinky a prispôsobovať svoj čas otváracej dobe okolitých kúpalísk. Už nemusíte za vodou nikam cestovať a pôžitok z plávania si vychutnáte doma vo svojom súkromí. Plávanie je výborné spojenie relaxu s užitočným cvičením,ktoré je veľmi prospešné pre vaše kĺby, šetrí ich a napomáha lepšej ohybnosti. Navyše nerezová oceľ je veľmi odolný materiál a tak odolá aj zime, vo vode sa nedržia riasy ani iné nečistoty a taktiež sú takéto bazény ľahké na údržbu. Už si len vybrať vhodný tvar a hĺbku, ktoré zodpovedajú vašim predstavám.

Bazény s prelivovou hranou

Bazény s prelivovou hranou

nazývané prepadové sú veľmi obľúbené. U týchto bazénov je využitá celá hĺbka bazénu a voda je napustená až po okraj skeletu, kde preteká cez hornú okrajovú hranu. Technicky sú náročnejšie ako bazény so skimmerom, no kvalita vody je tu omnoho vyššia. Ich najväčšou výhodou je okamžitý odtok znečistenej povrchovej vody (organické nečistoty, prach, atď.) do prelivového žľabu a voda je následné filtrovaná od nečistôt. Tento typ bazénu sa používa hlavne na kúpaliskách a pre väčšie bazény. Tým, že voda siaha až po samý okraj sa vytvára ucelený pohľad na bazén, pôsobí ako jedna plocha